Witamy na "nowej" stronie!

Witamy na nowej stronie ... a w zasadzie kolejnej odsłonie strony istniejącej nieprzerwanie od lutego 2003-go roku.

Nagła konieczność wymusiła szybkie przenosiny strony na inny hosting. Dotychczas gościlismy na serwerze riders.pl, który niestety kończy swój żywot z końcem 2016 roku.

Przy okazji przenosin na nowy (płatny) hosting została podjęta decyzja o wykupieniu naszej własnej unikalnej domeny. Od teraz jest to nsu-riders.pl (zbieżność z poprzednim adresem strony nieprzypadkowa). To zapewni nam niezmienność adresu strony dopóki tylko będziemy opłacać domenę. Roczny koszt nie jest duży a zalet wiele, więc myślę, że było warto.

 

Przy przenoszeniu niesposób było nie wykorzystać okazji i nie zaktualizować wszystkich komponentów strony do ich najnowszych dostępnych wersji lub nawet zamienić na inne. Niektórym komponenty przestały być rozwijane i wspierane nawet przez ich twórców, ich los był więc i tak przesądzony. Zapewne od razu rzuca się w oczy inna szata graficzna strony - wymuszona brakiem wsparcia dla dotychczasowego szablonu jeśli chodzi o najnowszą wersję Joomli!. Obecna prowizorka będzie jednak sukcesywnie doskonalona.

Pozornie niewiele się nie zmieniło w stosunku do "starej" strony, jednak tak naprawdę poszliśmy mocno do przodu jeśli chodzi o nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Na zapleczu strony jest to najbardziej widoczne, ale mam nadzieję, że użytkownicy też je wkrótce docenią. Zwłaszcza, że sporo zaplanowanych zmian jeszcze przed nami ... Na pewno lepiej będzie teraz przeglądać stronę za pomocą urządzeń przenośnych (smartfony, tablety).

W najbliższym czasie będziecie zauważać szereg zmian. Gdyby występowały problemy z użytkowaniem strony proszę o kontakt na emaila administracyjnego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jeśli chcecie coś zasugerować czy skomentować także nasze forum stoi otworem.

A więc ... Witamy na "nowej" stronie!

Administrator

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Polecane imprezy

Bezpłatna reklama wybranych imprez związanych z motocyklami zabytkowymi