Motocyklista - Magazyn Motocykli Klasycznych

motocyklistaNie sposób nie odnotować pojawienia się na polskim rynku wydawniczym nowego czasopisma "Motocyklista - Magazyn Motocykli Klasycznych". Do dostania w Empiku i Kolporterze. Pierwszy numer miesięcznika pojawił się w listopadzie 2018 roku, a obecnie jest do dostania drugi, grudniowy numer. Cena pierwszego numeru to 11 złotych za 68 stron, ale niestety drugiego już 13,60 zł za 62 strony, zobaczymy jaka polityka cenowa zostanie przyjęta w kolejnych numerach.

Nie jest to oczywiście pierwszy periodyk poświęcony motocyklom klasycznym i zabytkowym, ale chyba pierwszy na kredowym papierze, w profesjonalnej szacie graficznej i w tak szerokiej dystrybucji. Dotychczasowe dwa numery są naprawdę interesujące i miejmy nadzieję, że ten wysoki poziom zostanie utrzymany a tytuł przetrwa i zagości na naszym rynku na długie lata. Jest z pewnościa spora grupa potencjalnych czytelników zawiedzionych coraz większym nastawieniem na samochody w "Automobiliscie" czy też na wspólczesne motocykle w "Świecie Motocykli" i nie dostępnością poza prenumeratą skądinąd bardzo dobrego merytorycznie "MMH". Mamy nadzieję, że tematyka związana z marką NSU także zagości na łamach "Motocyklisty" -  i jeśli tak się stanie nie omieszkamy o tym wspomnieć na naszym forum, w dziale "Media o NSU".

Niestety strona internetowa czasopisma jest jeszcze w fazie budowy. Mnie osobiście zainteresowała lokalizacja redakcji - Tarnobrzeg, a więc podkarpackie, nie znane dotąd z podobnych inicjatyw.

Twórcom nowego periodyku życzymy powodzenia!

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Polecane imprezy

Bezpłatna reklama wybranych imprez związanych z motocyklami zabytkowymi