FAQs

Jako posiadacze motocykli NSU mamy szczęście, że tradycje nieistniejącej już marki kontynuuje spółka Audi A.G. należąca do koncernu Volkswagen. Specjalnie wydzielona komórka Audi Tradition opiekuje się między innymi zachowanymi archiwami dotyczącymi wyprodukowanych pojazdów. Dla większości roczników, po podaniu numeru ramy (w przypadku motocykli) można więc uzyskać informacje o typie pojazdu, dokładnej dacie produkcji, numerze zamontowanego fabrycznie silnika, opcjonalnym i dodatkowym wyposażeniu, a nawet o zamawiającym. Są to szczególnie cenne informacje dla osób odbudowujących niekompletny pojazd o nieznanej historii.

W związku z licznymi próbami spamowania na forum od początku 2013 roku została zawieszona możliwość autorejestracji. Jest to rozwiązanie tymczasowe. Do czasu ustanowienia lepszych zabezpieczeń autorejestracji nowi użytkownicy mogą zgłaszać swój akces poprzez bezpośreni kontakt emailowy z Administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przepraszamy za utrudnienia.

Pewnie wielu potencjalnych autorów przeraża wizja "dodawania na stronę" tekstu. Tak, to kiedyś wymagało pewnej wiedzy, ale teraz, gdy mamy CMS (system zarządzania treścią) wszystko stało sie trywialnie proste. Jeśli potrafisz napisać najprostszy tekst w Wordzie czy innym popularnym edytorze to bez problemu poradzisz sobie również z edytorem JCE, który obsługuje artykuły na niniejszej stronie. Niniejszy artykuł powinien Ci w tym pomóc. Spróbuj!

Podkategorie

Pytania od osób pragnących aktywnie rozwijac stronę.